Ви увійшли як Гість
Авторизуватись?
Сьoгодні: 20-10-2018

Допомога X
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ЕЛЕКТРОННИЙ РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ на 1 семестр 2018-2019навчального року

Кафедра
фізичної культури та спорту

Викладач\День Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1 2 3 4 5 6 1 2 3 4 5 6 1 2 3 4 5 6 1 2 3 4 5 6 1 2 3 4 5 6 1 2 3 4 5 6
Болтоматіс Денис Васильович (**)22.10
СТ (акт.тур)
Тз-11[а], МТз-11[а]
-
01.10-08.10
СТ
ГТ-15[а], МТ-13[а], Т-14[а], МТ-13[б]
-

22.10-26.11
СТ
ГТ-15[а], МТ-13[а], Т-14[а], МТ-13[б]
-
(**)22.10
СТ (акт.тур)
Тз-11[а], МТз-11[а]
-
(**)22.10
СТ (акт.тур)
Тз-11[а], МТз-11[а]
-

19.11-26.11
СТ
ГТ-15[а], МТ-13[а], Т-14[а], МТ-13[б]
В-304
24.09-29.10
Фіз. вих.
ТЛ-106[а], ТМ-11[а], ТМ-15[а], ФПБ-16[а], ТМ-12[а], ТЗХ-11[а], ТЗХ-11[б], ФПБ-16[б]
-
24.09-29.10
Фіз. вих.
ТЗХ-21[а], ТЗХ-21[б], ТТП-24[а], ТМ-21[а], ТМ-25[а], ТТП-24[б], ТМ-25[б], ТЗХ-21[в]
-
(*)15.10-29.10
СТ
ГТ-15[а], МТ-13[а], Т-14[а], МТ-13[б]
-
(*)15.10-29.10
СТ
ГТ-15[а], МТ-13[а], Т-14[а], МТ-13[б]
-
Волкова Тетяна Володимирівна
Гончарук Валерій Володимирович 24.09-29.10
Фіз. вих.
ПВ-12[а], ТВ-11[а], ТВ-11[б], ТТЗ-12[а], ГТ-15[а], МТ-13[а], Т-14[а], БІО-18[а], БІО-19[а], МТ-13[б]
-
24.09-29.10
Фіз. вих.
ТВКП-21[а], Т-205[а], Т-205[б], ТВКП-22[а], Т-206[а], БІО-29[а], ТВКП-22[б], ТВКП-21[б]
-
Захлевська Тетяна Вікторівна 01.10-05.11
Фіз. вих.
ГРС-101[а], ГРС-101[б], ГРС-102[а], ГРС-102[б], ГРС-103[а], ГРС-103[б], ГРС-104[а], ТХ-107[а], ТХ-109[а], ТХ-107[б], ТХ-108[а], ТХ-108[б]
-
01.10-05.11
Фіз. вих.
ТХ-207[а], ТХ-208[а], ГРС-201[а], ГРС-201[б], ГРС-202[а], ГРС-202[б], ГРС-203[а], ГРС-203[б], ТЛ-207[а], ТХ-207[б], ГРС-204[а]
-
Лаговська Надія Георгіївна
Павлюк Оксана Василівна 24.09-29.10
Фіз. вих.
ЕМ-174[а], ЕМ-171[а], ЕМ-171[б], ЕМ-172[а], ФЕБ-102[а], ФЕБ-101[а], ФЕБ-131[а], ФЕБ-131[б], ФЕБ-132[а], МТЕ-11[а], ЕМ-181[а], ЕМ-181[б], ЕМ-151[а], ЕМ-191[а], ЕМ-191[б], ЕМ-161[а], ЕМ-161[б], ТТП-14[а], ЕМ-172[б], ЕМ-174[б]
-
24.09-29.10
Фіз. вих.
ЕМ-281[а], ЕМ-272[а], ФЕБ-231[а], ЕМ-271[а], ФЕБ-201[а], ФЕБ-231[б], ЕМ-291[а], ЕМ-281[б], ЕМ-271[б], ЕМ-272[б], ЕМ-251[а], МТЕ-21[а], ФЕБ-201[б], МТЕ-21[б], ЕМ-291[б], ЕМ-291[в]
-
Сергєєва Тетяна Петрівна
Халайджі Світлана Владиславівна
Цапенко Людмила Миколаївна 24.09-29.10
Фіз. вих.
А-20[а], АЕМ-20[а], -321[а], -321[б], -521[а], -521[б]
-
24.09-29.10
Фіз. вих.
А-10[а], А-10[б], АЕМ-10[а], -311[а], -311[б], -511[а], -312[а]
-

24.09-05.11
Фіз. вих.
-511[б]
-
Яготін Родіон Сергійович 03.09-17.09
СТ
ГТ-15[а], МТ-13[а], Т-14[а], МТ-13[б]
Б-327

24.09
СТ
ГТ-15[а], МТ-13[а], Т-14[а], МТ-13[б]
Б-219
03.09-17.09
СТ
ГТ-15[а], МТ-13[а], Т-14[а], МТ-13[б]
А-403
29.10
СТ (акт.тур)
Тз-11[а], МТз-11[а]
-
(**)10.09
СТ
ГТ-15[а], МТ-13[а], Т-14[а], МТ-13[б]
Б-428

(**)24.09
СТ
ГТ-15[а], МТ-13[а], Т-14[а], МТ-13[б]
Б-326

(**)08.10-22.10
СТ
ГТ-15[а], МТ-13[а], Т-14[а], МТ-13[б]
Б-428

29.10
СТ (акт.тур)
Тз-11[а], МТз-11[а]
-
29.10
СТ (акт.тур)
Тз-11[а], МТз-11[а]
-
(*)03.09
СТ
ГТ-15[а], МТ-13[а], Т-14[а], МТ-13[б]
А-428

(**)10.09
СТ (акт.тур)
Тз-11[а], МТз-11[а]
В-109

(*)12.11
СТ
ГТ-15[а], МТ-13[а], Т-14[а], МТ-13[б]
А-428
(*)03.09
СТ
ГТ-15[а], МТ-13[а], Т-14[а], МТ-13[б]
А-428

(**)10.09
СТ (акт.тур)
Тз-11[а], МТз-11[а]
В-109

(*)12.11
СТ
ГТ-15[а], МТ-13[а], Т-14[а], МТ-13[б]
А-428