Ви увійшли як Гість
Авторизуватись?
Сьoгодні: 23-09-2018

Допомога X
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ЕЛЕКТРОННИЙ РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ на 1 семестр 2018-2019навчального року

Кафедра
технології комбікормів і біопалива

Викладач\День Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1 2 3 4 5 6 1 2 3 4 5 6 1 2 3 4 5 6 1 2 3 4 5 6 1 2 3 4 5 6 1 2 3 4 5 6
Бордун Тетяна Василівна 24.09
Рецептур.
ЗТЗ-61[а], ЗТЗ-61[б], ЗТЗ-61[в]
Б-201
24.09
Рецептур.
ЗТЗ-61[а], ЗТЗ-61[б], ЗТЗ-61[в]
Б-201
24.09
Рецептур.
ЗТЗ-61[а], ЗТЗ-61[б], ЗТЗ-61[в]
Б-101
24.09
Рецептур.
ЗТЗ-61[а], ЗТЗ-61[б], ЗТЗ-61[в]
Б-101
24.09
Рецептур.
ЗТЗ-61[а], ЗТЗ-61[б], ЗТЗ-61[в]
Б-101
24.09
Рецептур.
ЗТЗ-61[а], ЗТЗ-61[б], ЗТЗ-61[в]
Б-101
03.09-01.10
ІТГ
ТЗ-53[а]
Б-101
10.09
ТБіоп
ЗТЗ-43[а], ЗТЗ-41[а], ЗТЗ-42[а]
Б-101
10.09
ТБіоп
ЗТЗ-43[а], ЗТЗ-41[а], ЗТЗ-42[а]
Б-101
10.09
ОАП
ЗТЗ-43[а]
Б-101
10.09
ОАП
ЗТЗ-43[а]
Б-101
Воєцька Олена Євгенівна 17.09-26.11
Сист.Техн.
ЕМ-381[а], ЕМ-381[б], ЕМ-382[а]
Б-201
29.10-12.11
НТВККДП
А3-181[а]
Б-115
29.10-05.11
НТВККДП
А3-181[а]
Б-115
10.09
Сист.Техн.
МРз-49[а]
Б-201
10.09
Сист.Техн.
МРз-49[а]
Б-201
Ворона Ніна Вячеславівна 19.11-26.11
ТХВ
ТЛ-307[а]
Б-101
17.09-01.10
Рецептурологія
ТЗ-52[а]
Б-101

08.10
ІТГ
ТЗ-53[а]
Б-122

22.10-05.11
ІТГ
ТЗ-53[а]
Б-122
17.09-01.10
Рецептурологія
ТЗ-52[а]
Б-101

08.10
ІТГ
ТЗ-53[а]
Б-122

22.10-05.11
ІТГ
ТЗ-53[а]
Б-122
17.09
ТХВ
ТВз-31[а], ЗТЗ-31[а], ТМз-33[а], ТКз-31[а], ТМз-31[а], ТМз-33[б]
Б-101

05.11-12.11
ТХВ
ТМ-33[а], ТМ-31[а], ТМ-35[а], ТМ-33[б], ТР-30[а]
Б-427
03.09-01.10
Рецептурологія
ТЗ-52[а], ТЗ-51[а], ТЗ-53[а]
Б-327

08.10-19.11
Рецептурологія
ТЗ-52[а]
Б-101
03.09-24.09
Рецептурологія
ТЗ-52[а], ТЗ-51[а], ТЗ-53[а]
Б-219

08.10-26.11
Рецептурологія
ТЗ-52[а]
Б-101
17.09-05.11
ІТГ
ТЗ-53[а]
Б-201
17.09-26.11
Рецептурологія
ТЗ-51[а]
Б-101
17.09-19.11
Рецептурологія
ТЗ-51[а]
Б-101
19.11
ТХВ
ТЛ-307[а]
Б-101
05.11
ТХВ
ТМ-33[а], ТМ-31[а], ТМ-35[а], ТМ-33[б], ТР-30[а]
А-428
08.10-26.11
Рецептурологія
ТЗ-53[а]
Б-101
08.10-19.11
Рецептурологія
ТЗ-53[а]
Б-101
19.11
ТХВ
ТЛ-307[а]
Б-101
05.11
ТХВ
ТМ-35[а]
Б-108
17.09-01.10
Рецептурологія
ТЗ-53[а]
Б-101

05.11
ТХВ
ТМ-35[а]
Б-108
17.09-01.10
Рецептурологія
ТЗ-53[а]
Б-101

05.11
ТХВ
ТМ-33[а], ТМ-31[а], ТМ-35[а], ТМ-33[б], ТР-30[а]
А-428
Єгоров Богдан Вікторович 03.09-08.10
ТКВ
ТЗХ-42[а], ТЗХ-41[б], ТЗХ-41[а]
Б-327

22.10-19.11
НТВККДП
А3-181[а]
Б-201
03.09-08.10
ТКВ
ТЗХ-42[а], ТЗХ-41[б], ТЗХ-41[а]
Б-327

22.10-19.11
НТВККДП
А3-181[а]
Б-201
17.09-01.10
ТКВ
ТЗХ-42[а], ТЗХ-41[б], ТЗХ-41[а]
Б-327

08.10-05.11
НТВККДП
А3-181[а]
Б-201
Карунський Олексій Йосипович 03.09-01.10
НДРС
ТЗХ-42[а]
Б-108
03.09-24.09
НДРС
ТЗХ-42[а]
Б-108
Лапінська Алла Петрівна 24.09
Упр. якістю
ЗТЗ-71[г]
Б-108
24.09
Упр. якістю
ЗТЗ-71[г]
Б-108
24.09
Упр. якістю
ЗТЗ-71[г]
Б-108
22.10-26.11
КЯБПГ
ТЗХ-42[а]
Б-122
22.10-26.11
КЯБПГ
ТЗХ-42[а]
Б-122
24.09
Упр. якістю
ЗТЗ-71[г]
Б-108
24.09
Упр. якістю
ЗТЗ-71[г]
Б-108
03.09-10.09
КЯБПГ
ТЗХ-42[а]
Б-201

24.09-26.11
КЯБПГ
ТЗХ-42[а]
Б-201
12.11
КЯБПГ
ТЗХ-42[а]
Б-201
05.11-12.11
КЯБПГ
ТЗХ-42[а]
Б-122
05.11-12.11
КЯБПГ
ТЗХ-42[а]
Б-122
Левицький Анатолій Павлович
Макаринська Алла Василівна 03.09-08.10
ТВКЗД
ТЗХ-42[а], ТЗХ-41[б], ТЗХ-41[а]
Б-201
03.09-08.10
ТВКЗД
ТЗХ-42[а], ТЗХ-41[б], ТЗХ-41[а]
Б-201
19.11
НТВККДП
А3-181[а]
Б-115
08.10-19.11
НТВККДП
А3-181[а]
Б-115
08.10-19.11
НТВККДП
А3-181[а]
Б-115
Турпурова Тетяна Михайлівна 24.09
НДР
ЗТЗ-71[г]
Б-122
24.09
НДР
ЗТЗ-71[г]
Б-122
17.09-08.10
ТКВ
ТЗХ-41[а]
Б-115

22.10-19.11
ТКВ
ТЗХ-41[а]
Б-115
17.09-08.10
ТКВ
ТЗХ-41[а]
Б-115

22.10-19.11
ТКВ
ТЗХ-41[а]
Б-115
24.09
НДР
ЗТЗ-71[г]
Б-122
24.09
НДР
ЗТЗ-71[г]
Б-122
24.09-22.10
ТВКЗД
ТЗХ-41[б]
Б-108
24.09-22.10
ТВКЗД
ТЗХ-41[б]
Б-108
24.09
НДР
ЗТЗ-71[г]
Б-122
24.09
НДР
ЗТЗ-71[г]
Б-122
08.10-05.11
НДРС
ТЗХ-42[а]
Б-108
08.10-29.10
НДРС
ТЗХ-42[а]
Б-108
Федоряка Василь Петрович
Фігурська Людмила Володимирівна 24.09
ТЕПЗТ
ЗМТЗ-61[а], ЗМТЗ-61[б]
Б-101

(**)08.10
ТЕПЗТ
МТЕ-51[а]
Б-108

(**)22.10
ТЕПЗТ
МТЕ-51[а]
Б-122
(**)08.10-22.10
ТЕПЗТ
МТЕ-51[а]
Б-108

29.10
ТЕПЗТ
МТЕ-51[а]
Б-122
24.09-22.10
ТВКЗД
ТЗХ-41[а]
Б-122
24.09-22.10
ТВКЗД
ТЗХ-41[а]
Б-122
Цюндик Олександр Григорович 26.11
ІТГ
ТЗ-53[а]
Б-122
12.11-26.11
ІТГ
ТЗ-53[а]
Б-122

12.11
ТХВ
ТМ-33[б], ТР-30[а]
Б-108
12.11-26.11
ІТГ
ТЗ-53[а]
Б-122

12.11
ТХВ
ТМ-33[б], ТР-30[а]
Б-108
01.10-08.10
ТКВ
ТЗХ-41[б]
Б-108

22.10-26.11
ТКВ
ТЗХ-41[б]
Б-108
01.10-08.10
ТКВ
ТЗХ-41[б]
Б-108

22.10-26.11
ТКВ
ТЗХ-41[б]
Б-108
29.10
ППГ
ТЗХ-42[а]
Б-101
01.10-22.10
Сист.Техн.
ЕМ-381[а]
Б-115
01.10-22.10
Сист.Техн.
ЕМ-381[а]
Б-115
10.09
ППГ
ТЗХ-42[а]
Б-201

01.10-22.10
ППГ
ТЗХ-42[а]
Б-201
08.10-15.10
ППГ
ТЗХ-42[а]
Б-101

05.11
ТХВ
ТМ-31[а]
Б-102
10.09
ППГ
ТЗХ-42[а]
Б-201

01.10-15.10
ППГ
ТЗХ-42[а]
Б-201

05.11
ТХВ
ТМ-31[а]
Б-102

(**)19.11
ТХВ
ТМ-33[а]
Б-108
10.09
ППГ
ТЗХ-42[а]
Б-201

01.10-15.10
ППГ
ТЗХ-42[а]
Б-201

(**)19.11
ТХВ
ТМ-33[а]
Б-108
01.10-22.10
Сист.Техн.
ЕМ-382[а]
Б-115
01.10-22.10
Сист.Техн.
ЕМ-382[а]
Б-115
26.11
ТКВ
ТЗХ-41[б]
Б-108
26.11
ТКВ
ТЗХ-41[б]
Б-108
08.10-29.10
ППГ
ТЗХ-42[а]
Б-101

19.11-26.11
ППГ
ТЗХ-42[а]
Б-201
08.10-29.10
ППГ
ТЗХ-42[а]
Б-201

19.11
ППГ
ТЗХ-42[а]
Б-201
(*)01.10-29.10
ППГ
ТЗХ-42[а]
Б-201
(*)01.10-29.10
ППГ
ТЗХ-42[а]
Б-201
Чернега Ілона Савелівна 03.09-24.09
МНТтаДП
ТЗ-53[а]
Б-201

19.11
МНТтаДП
ТЗ-53[а]
Б-201
17.09-08.10
ТКВ
ТЗХ-42[а]
Б-122

22.10-05.11
ТКВ
ТЗХ-42[а]
Б-122

19.11-26.11
ТКВ
ТЗХ-42[а]
Б-122
17.09-08.10
ТКВ
ТЗХ-42[а]
Б-122

22.10-05.11
ТКВ
ТЗХ-42[а]
Б-122

19.11-26.11
ТКВ
ТЗХ-42[а]
Б-122
01.10-22.10
Сист.Техн.
ЕМ-381[б]
Б-122
01.10-22.10
Сист.Техн.
ЕМ-381[б]
Б-122
24.09-22.10
ТВКЗД
ТЗХ-42[а]
Б-115
24.09-22.10
ТВКЗД
ТЗХ-42[а]
Б-115
17.09-05.11
МНТтаДП
ТЗ-53[а]
Б-108
17.09-29.10
МНТтаДП
ТЗ-53[а]
Б-108
03.09-24.09
МНТтаДП
ТЗ-53[а]
Б-101
26.11
МНТтаДП
ТЗ-53[а]
Б-101
(*)26.11
ТХВ
ТЛ-307[а]
Б-108
(*)26.11
ТХВ
ТЛ-307[а]
Б-108